Czytasz artykuł

CO TAM? PSYCHOTERAPIA BLISKA TOBIE

Nasz doświadczony zespół specjalistów pomaga dzieciom, młodzieży oraz dorosłym rozwiązywać problemy, czy też pokonywać trudności życia codziennego. Prowadząc terapie psychologiczne wierzymy, że rozmowa stanowi pierwszy, a także najważniejszy krok do poznania drugiej osoby. Jest ona kluczem do udzielenia skutecznej pomocy. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i skupiamy się na jego potrzebach. Wiemy, jak ważne są nastrój oraz komfort psychiczny. Dlatego nasi pacjenci potrafią nie tylko otworzyć się, ale co najważniejsze – zaufać doświadczonym specjalistom. W naszej poradni pomagamy również parom, małżeństwom, oraz rodzinom. Prowadzona jest terapia dla parterapia małżeńska, jak również terapia rodzinna. Dojedź do nas wygodnie, nasze placówki znajdziesz w czterech punktach w Warszawie. Nie możesz dojechać lub nie masz czasu? Skorzystaj z usług psycholog online za pomocą komunikatora Skype, telefonicznie lub w formie czatu. Zapraszamy !

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec lorem magna, lobortis at sollicitudin a, pulvinar vitae velit. Aenean ornare nunc sapien, et porttitor nisl rutrum et.

Warto przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasz portal wspierają psychoterapeuci z poradni Psychoterapia CoTam? w Warszawie

Jeśli zmagasz się z życiowym problemem – nie zwlekaj – skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc!

logocotam-min

Nasz portal wspierają psychoterapeuci z poradni Psychoterapia CoTam? w Warszawie

Jeśli zmagasz się z życiowym problemem – nie zwlekaj – skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc!

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.